Pracuj jako agent nieruchomości lub
otwórz własne biuro!

Rozpocznij swoją przygodę w Platinum House

Zobacz co zyskujesz pracując jako agent nieruchomości w Platinum House

Ponadprzeciętne dochody

Wynagrodzenie najefektywniejszych ekspertów oscyluje między 15.000, a 25.000 zł miesięcznie!

Jasna ścieżka kariery

Praca w nieruchomościach to ciągły rozwój. Jeżeli osiągniesz już wszystko jako agent nieruchomości. Możesz otworzyć własne biuro nieruchomości.

Know-how i szkolenia

Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe. Mocno stawiamy na wiedzę i praktyczne kompetencje, które przekładają się na wyniki sprzedażowe.

Elastyczny czas pracy

Po okresie wdrożeniowym, sam zaczynasz układasz swój dzień pracy. Nasze oddziały zapewniają odpowiednią infrastrukturę, narzędzia, oraz przede wszystkim wsparcie menadżerskie.

Czy to się opłaca?

Nieruchomości to jedna z najbardziej dochodowych branż. Praca agenta gwarantuje elastyczność i prestiżowy zawód. Na jednej transakcji można zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dla chcących zacząć
przygodę
w nieruchomościach

Na czym polega praca pośrednika, agenta nieruchomości?

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • prezentowanie nieruchomości klientom,
  • opracowywanie i prezentacja ofert sprzedaży czy wynajmu,
  • wsparcie klientów na każdym etapie procesu zakupu/sprzedaży,
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji,
  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałych relacji.

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania w pracę i tworzenia zespołu,
  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery,
  • samodzielnego podejmowania decyzji,
  • wyjątkowej komunikatywności,
  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Dla chcących otworzyć
własne biuro

W czym może pomóc Ci franczyza nieruchomości w Platinum House?

Organizacja biura nieruchomości

Otrzymasz od nas pakiety materiałów marketingowych, dokumentacji - dobrze skonstruowaną umowę pośrednictwa oraz narzędzia sprzedażowe.

Prawne zagadnienia obrotu nieruchomościami

Zdobędziesz wiedzę z zakresu kodeksu cywilnego, systemu ksiąg wieczystych, prawa budowlanego, zasad finansowania zakupu nieruchomości.

Rekrutacja agentów nieruchomości

Dowiesz się jak tworzyć profile osobowe kandydatów, przygotować ogłoszenia o pracę, z jakich kanałów rekrutacyjnych korzystać.

Proces sprzedaży nieruchomości

Nauczysz się jak pozyskiwać nieruchomości do sprzedaży, gdzie szukać klientów, jak przygotować się na spotkanie ze sprzedającym nieruchomość, jak przekonać klienta do oferowanej usługi pośrednictwa.

Marketing ofert nieruchomości

Home staging, fotografia, czy też zagadnienia związane z wykorzystaniem social mediów przy promocji ofert nieruchomości.

Zarządzanie zespołem

Otrzymasz wiedzę menadżerską, dzięki której poprowadzisz zespół agentów nieruchomości.

Szkolenia kompetencyjne

Szkolenia kierunkowe, pogłębiające wiedzę w danym segmencie nieruchomości.

Cechuje Cię ambicja i poszukujesz ekscytujących możliwości rozwoju kariery?

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie, skontaktuj się z nami za pomocą ogólnopolskiej infolinii. Infolinia czynna w dni robocze w godzinach 8:30-16:30

Otwórz z nami swój biznes nieruchomości!

Poszukujemy przedsiębiorczych, pewnych siebie osób, które stawiają na rozwój, wysokie zyski oraz chcą zarządzać swoim własnym biznesem korzystając z doświadczeń wiarygodnego i stabilnego kontrahenta jakim jest Platinum House.

Umów bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie aby odpowiedzieć na Twoje pytania

Dziękujemy za nawiązanie kontaktu

Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.